O mnie

O mnie

Witam serdecznie!

Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwem Żywności na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne.

Każdy z nas jest inny dlatego w swojej praktyce do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Dużą satysfakcję przynoszą mi sukcesy moich podopiecznych. Staram się aby wizyta u mnie nie była tylko kolejną dietą do szuflady, a krokiem ku zmianie nawyków żywieniowych i poprawie stanu zdrowia.

Jadłospisy i zalecenia żywieniowe przygotowuję dla każdego INDYWIDUALNIE w oparciu o aktualne wyniki badań laboratoryjnych oraz dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny. Zobacz w jakich jednostkach chorobowych mogę Ci pomóc -> Dietoterpia

Swoje usługi kieruję nie tylko do chorych, ale do wszystkich, którzy potrzebują porady dietetycznej  – dzieci, młodzieży, osób starszych, kobiet ciężarnych i karmiących, osób aktywnych fizycznie oraz chcących zmienić coś w swoim życiu lub po prostu chcących zadbać o swoje zdrowie.

Duży nacisk kładę na edukację żywieniową, zwłaszcza wśród najmłodszych. Prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu zdrowego odżywiania -> dowiedz się więcej. Jestem również arteterapeutą, więc każde zajęcia z dziećmi wzbogacam o elemnty arteterapii. Wierzę, że takie zajęcia zaowocują w przyszłości. Jest to szczególnie ważne w obliczu narastającej epidemii nadwagi i otyłości wśród naszego społeczeństwa.

Chętnie współpracuję z różnymi firmami. Prowadzę szkolenia. Tworzę dokumentacje HACCP oraz opracowuję informacje na etykiety w oparciu o najnowsze przepisy prawne dotyczące żywności. - > Oferta dla firm

Prywatnie staram się cały czas poszerzać swoją wiedzę. Uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach dietetycznych. Wierzę, że odpowiednio dobrana dieta i aktywność fizyczna może czynić cuda.

 

Katarzyna Olczyk

Mgr dietetyki

admin, 2016-08-10 13:59:59Wstecz